Militaria

Zahl der Lose: 37

1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 ph., korona rögzített Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon C:XF edge error, fixed crown NMK 245.
31036.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 ph., korona rögzített Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon C:XF edge error, fixed crown NMK 245.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal, eredeti, sérült tokban, tok belsejében Zimbler Wien VII gyártói jelzéssel T:2 ph., javított korona Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon, in original but damaged case, with Zimbler Wien VII mark in case C:XF edge error, repaired crown
31037.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalaggal, eredeti, sérült tokban, tok belsejében "Zimbler Wien VII" gyártói jelzéssel T:2 ph., javított korona Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with modern ribbon, in original but damaged case, with "Zimbler Wien VII" mark in case C:XF edge error, repaired crown

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration with ribbon C:XF worn NMK 275.
31038.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration with ribbon C:XF worn NMK 275.

Rufpreis:
3 000 HUF
14
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Viribus Unitis Br propaganda érem (22mm) T:2
31039.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Viribus Unitis" Br propaganda érem (22mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark
31040.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos - 1914 Augusztus" Cu propaganda érem füllel (27mm) T:2- ragasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II - 1914 August" Cu propaganda medal with ear (27mm) C:VF glue mark

Rufpreis:
1 000 HUF
~1914. Ferenc József - II. Vilmos fém jelvény OFFIZ. VERSCHLEISS DES KRIEGSHILFS BUREAUS (28x28mm) T:2,2- javított tű
31041.

~1914. "Ferenc József - II. Vilmos" fém jelvény "OFFIZ. VERSCHLEISS DES KRIEGSHILFS BUREAUS" (28x28mm) T:2,2- javított tű

Rufpreis:
3 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Viribus Unitis / 305 Mörser ezüstözött fém emlékérem füllel (30mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Viribus Unitis / 305 Mörser silver plated metal commemorative medallion with ear (30mm) C:XF,VF
31042.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Viribus Unitis / 30'5 Mörser" ezüstözött fém emlékérem füllel (30mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Viribus Unitis / 30'5 Mörser" silver plated metal commemorative medallion with ear (30mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 ph., kis patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with modern ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF edge error, small patina NMK 137.
31043.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2 ph., kis patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with modern ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF edge error, small patina NMK 137.

Rufpreis:
1 200 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ph.,ü. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, ding NMK: 133.
31044.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2,2- ph.,ü. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF edge error, ding NMK: 133.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
25
1914. I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés, A fémjellel a peremen, modern mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 ph., ü., karc Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, A hallmark on the edge, with original ribbon. Sign.: Leisek C:XF edge error, ding, scratched NMK 129.
31045.

1914. "I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, "A" fémjellel a peremen, modern mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 ph., ü., karc Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, "A" hallmark on the edge, with original ribbon. Sign.: Leisek C:XF edge error, ding, scratched NMK 129.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 patina Hungary 1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords gold plated Br decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 246.
31046.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 patina Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon C:AU,XF patina NMK 246.

Rufpreis:
6 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen W&A gyártói jelzéssel T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with not original ribbon, with W&A makers mark on edge C:XF  NMK 295.
31047.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen "W&A" gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not original ribbon, with "W&A" makers mark on edge C:XF NMK 295.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF