Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g https://www.darabanth.com/de/fernauktion/294/kategorien~Juwelen/Juwelen~500001/Aranyozott-ezustAg-fonott-karkoto-jelzett-h-20-cm-netto-14-7-g~II1560816
1560816
19063
294
3800
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g
: vörös_iván