Vezérfonal a francia irodalomtörténethez. Szerkesztette: Rózsaági Anta... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/294/kategorien~Bucher/~200046/Vezerfonal-a-francia-irodalomtortenethez-Szerkesztette-Rozsaagi-Antal-Arad-1880-Ungerleide~II1562338
1562338
16094
294
Beschreibung: Vezérfonal a francia irodalomtörténethez. Szerkesztette: Rózsaági Antal. Arad, 1880, Ungerleider és Hatos. Átkötött félvászon kötésben, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor