16039.
294. Gelaufene Fernauktion
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borÃtóval, foltos, kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.