15802.
294. Gelaufene Fernauktion
2 800 HUF
Tormay Cecile: Az ősi küldött. I-II. kötet. I. kötet: A csallóközi hattyú. II. kötet: A túlsó parton. Bp., (1933-)1934, Genius. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötésben, az I. kötet szép állapotban, a II. kötet foltos gerinccel, kissé laza fűzéssel, ex libris-szel.