15820.
294. Gelaufene Fernauktion
4 200 HUF
Tompa Mihály: Ujabb költemények. Vegyes tartalommal. Beszélyek, balladák. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, némi hiánnyal az elülső előzéklapon, de egyébként jó állapotban.