15992.
294. Gelaufene Fernauktion
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.