15899.
294. Gelaufene Fernauktion
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris bélyegzővel, névbejegyzéssel.