15938.
294. Gelaufene Fernauktion
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.