Garády Viktor: Mezei séták. Bp., 1905, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Új... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/294/kategorien~Bucher/~200046/Garady-Viktor-Mezei-setak-Bp-1905-Rakosi-Jeno-Budapesti-Hirlap-Ujsagvallata-Kiadoi-a~II1564661
1564661
15891
294
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Garády Viktor: Mezei séták. Bp., 1905, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
: bagita_péter