Horváth Ernő: A repülőmotor szerkezete, működése és üzemzavarai. Budapest, 1922, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Aerotechnikai Könyvtár 2. sz. Átkötött, kopottas félvászon kötésben.