15138.
294. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
800 HUF
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.