https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 13

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A magyar parasztház. Kiadja a magyar kir. vallás- és közoktatásügyi és a belügyi ministerium támogatásával a Magyar Mérnök- és Épitész-Egylet. Kertész K. Róbert és Sváb Gyula felvételei alapján rajzolta Sváb Gyula. I-II. füzet (egy mappában). Bp., (1907), Pátria ny. 25t. (önálló lapok, 1 színes); A táblákon székelyföldi, parasztházak szerepelnek. Egy-egy lapon a ház fényképe, rajza, alaprajza, Az ötfüzetesre tervezett sorozatnak csak az első három füzete jelent meg. A táblák sarkai néhol kissé töredezettek és pár helyen a szélein vízfoltosak. Kissé szakadozott papírmappában.  Rendkívül ritka! 50x34 cm
15552.

A magyar parasztház. Kiadja a magyar kir. vallás- és közoktatásügyi és a belügyi ministerium támogatásával a Magyar Mérnök- és Épitész-Egylet. Kertész K. Róbert és Sváb Gyula felvételei alapján rajzolta Sváb Gyula. I-II. füzet (egy mappában). Bp., (1907), Pátria ny. 25t. (önálló lapok, 1 színes); A táblákon székelyföldi, parasztházak szerepelnek. Egy-egy lapon a ház fényképe, rajza, alaprajza, Az ötfüzetesre tervezett sorozatnak csak az első három füzete jelent meg. A táblák sarkai néhol kissé töredezettek és pár helyen a szélein vízfoltosak. Kissé szakadozott papírmappában. Rendkívül ritka! 50x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Bevezetés a társadalomtörténetbe. Hagyományok, irányzatok, módszerek. Szerk.: Bódy Zsombor - Ö. Kovács József. Bp., 2003, Osiris (Osiris Tankönyvek). Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15553.

Bevezetés a társadalomtörténetbe. Hagyományok, irányzatok, módszerek. Szerk.: Bódy Zsombor - Ö. Kovács József. Bp., 2003, Osiris (Osiris Tankönyvek). Kartonált papírkötésben, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Bp., 1940, Dante. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel egészoldalas fotókkal illusztrálva.
15554.

Will Durant: A gondolat hősei. A magyar filozófusokról szóló részt írta Halasy Nagy József. Bp., 1940, Dante. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel egészoldalas fotókkal illusztrálva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Nemes Nagy Zoltán: Katasztrófák a szerelmi életben. Sexualpathologiai tanulmány. I-II. kötet. Budapest, 1934, Aesculap, 236+232 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt az első kötet borítója.
15555.

Nemes Nagy Zoltán: Katasztrófák a szerelmi életben. Sexualpathologiai tanulmány. I-II. kötet. Budapest, 1934, Aesculap, 236+232 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt az első kötet borítója.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Schopenhauer Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította: Dr. Szabó Károly. Bp., 1906, Vass József, 128 p. Korabeli egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
15556.

Schopenhauer Arthur: Az akarat szabadságáról. Fordította: Dr. Szabó Károly. Bp., 1906, Vass József, 128 p. Korabeli egészvászon-kötés, festett lapélekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Szemelvények Platonból. Bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Simon József Sándor. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, ceruzás alázhúzásokkal, bejegyzésekkel, a hátsó szennylap hiányzik, magyar és görög nyelven.. Landau József Könyv- és Papírkereskedése és Antiquariumának-kötésében.
15557.

Szemelvények Platonból. Bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Simon József Sándor. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, ceruzás alázhúzásokkal, bejegyzésekkel, a hátsó szennylap hiányzik, magyar és görög nyelven.. Landau József Könyv- és Papírkereskedése és Antiquariumának-kötésében.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
15558.

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Unamuno, Miguel de: A tragikus életérzés. Tragikus életérzés az emberekben és a népekben. Bp., 1989, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15559.

Unamuno, Miguel de: A tragikus életérzés. Tragikus életérzés az emberekben és a népekben. Bp., 1989, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15560.

Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.
15561.

Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem német intézetének irodalomtudományi évkönyve. Thienemann Tivadar és Pukánszky Béla (szerk.). Hatodik kötet, 1940. Papírkötés, jó állapot, 474 p.
15562.

A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem német intézetének irodalomtudományi évkönyve. Thienemann Tivadar és Pukánszky Béla (szerk.). Hatodik kötet, 1940. Papírkötés, jó állapot, 474 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Venczel József: Erdélyi föld - erdélyi társadalom. Válogatott írások. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (Magyar társadalomtudósok a nagyvilágban). Papírkötésben, jó állapotban.
15563.

Venczel József: Erdélyi föld - erdélyi társadalom. Válogatott írások. Bp., 1988, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (Magyar társadalomtudósok a nagyvilágban). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Hier können Sie während unserer 33. Auktion die soeben ausgerufenen Positionen der ungarischen Philatelie unserer virtuelle Auktion verfolgen und hier können Sie Ihre Gebote abgeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse