2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.