Bücher: Religion

Zahl der Lose: 42

Kenessey Béla: A biblia női alakjai. Bp., é.n., Hornyánszky. Második kiadás. Kiadói kopottas egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben, szövegközti illusztrációkkal.
15701.

Rufpreis:
2 000 HUF
Györffi Pál: Az erdélyi ferences kusztódia története. Latinból fordította és a bevezetést írta: Domonkos Pál Péter. Budapest, 1989. k. n. Papírkötésben.
15702.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hamar István: Én is ember vagyok. Válogatott igehirdetések. Debrecen, 2008. A szerző kiadása. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15703.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bőle Kornél: Árpád-házi Szent Margit. Bp., 1944, Stephaneum-ny, 184 p.+ 62 t. Kiadói papírkötés, feket-fehér illusztrációkkal.
15704.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Med. Hynek R. W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította Czékus Géza. Bp., 1937, Korda Rt. Kiadói papírkötésben.
15705.

Rufpreis:
1 200 HUF
Keresztény Halotti Énekeskönyv. Szerk.: Magócs Károly. I. kiadás. Nagykőrös, (1927), Arany János Könyvnyomda. Kissé kopottas félvászon-kötésben. A szerkesztő által dedikált.
15706.

Rufpreis:
2 000 HUF
15707.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15708.

Rufpreis:
800 HUF
Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.
15709.

Rufpreis:
1 600 HUF
Bilkei Ferenc: Debreczentől-Pannonhalmáig. Megértést kereső írás protestáns testvéreinkhez. Székesfehérvár, 1927, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben. Foltos borítóval.
15710.

Rufpreis:
1 000 HUF
15711.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
15712.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF