15073.
294. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I-II. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.