15089.
294. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.