15355.
294. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db: Castiglione László: Görög művészet. Bp., 1961, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalalata. Kiadói egészvászon-kötés. Szilágyi János György: Görög művészet. Bp., 1954, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, kissé viseltes gerinccel.