22318. 294. Gelaufene Fernauktion Militaria
1 200 HUF
0 HUF
Kecskés Gyula őrvezető, sérült harckocsijából kiugorva, kézigránátokkal menti meg századparancsnokát / WWII Hungarian military, grenades, tank, heroism, s: Haranghy (Rb)
T2/3
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra