Wágner János (1936-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/294/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Wagner-Janos-1936-Noi-portre-Olaj-vaszon-jelzett-80C39760-cm~II1564395
1564395
10227
294
22000
Beschreibung: Wágner János (1936-): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm
: vörös_iván