10163. 294. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
16
0 HUF
Révész Napsugár (1944- ): Hárman, litográfia, papír, jelzett, számozott (12/15), üvegezett fa keretben, 33,5×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván