Olejnik Janka (1887-1954): Rózsás csendélet. Pasztell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/294/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Olejnik-Janka-1887-1954-Rozsas-csendelet-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-45C397~II1479621
1479621
10147
294
55000
Rufpreis:
55 000 HUF 148,65 EUR , 161,76 USD
Beschreibung: Olejnik Janka (1887-1954): Rózsás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×33 cm
: vörös_iván