Gulyás Dénes (1927-2003): Önarckép műtermi kilátással. (Bródy Sándor u... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/294/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Gulyas-Denes-1927-2003-Onarckep-mutermi-kilatassal-Brody-Sandor-utca-a-Gutenberg-ter-~II1468564
1468564
10062
294
80000
Beschreibung: Gulyás Dénes (1927-2003): Önarckép műtermi kilátással. (Bródy Sándor utca a Gutenberg tér felől). Olaj, farost, jelzett, 98×98 cm
: vörös_iván