Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1552714
30469
293
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda-Pest / Isten hozott" Br plakett (68x64mm) T:2 kis patina, durva ph. 1554591
30470
293
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti emlék" Br emlékérem (40,5mm) + DN Női portrét és galambot ábrázoló fém jelvény (29x34mm) T:1-,2 1550574
30471
293
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/16mm) T:2 1554825
30472
293
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 250 éves - Mikoviny Sámuel" fém emlékérem (42,5mm) T:2 1521062
30473
293
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:1-(PP) ujjlenyomat 1521111
30474
293
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (PP) 1521041
30475
293
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) karc 1521055
30476
293
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP)
1471987
30477
293
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2
1509172
30478
293
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) 1522909
30479
293
Numismatik
1493729
30480
293
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF