Technikus Szótár/Technisches Wörterbuch I-II. Szerk.: Révész Samu. Bp., 1926, Dick Manó. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban./ LInen-binding, in Hungarian and German language.