15194.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Wödl, Hans: Führer durch die Schladminger Tauern. Bécs, 1924, Artaria. Térképmelléklettel, színes illusztrációkkal. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.