H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II.Fordította Kosáryné Réz Lola.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/293/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~13/HV-Morton-Az-udvozito-nyomaban-I-IIForditotta-Kosaryne-Rez-Lola-Bp-1929-Palladis-~II1508395
1508395
15722
293
Books: Religion
Beschreibung: H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II.Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, négy helyen matricás beragasztásokkal, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
: tánczos_gábor