Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.