15033.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, 33/34. oldal kijár, 95/96. oldal szakadt.