Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben. XII. Galiczia. Budapest, 1898, Magyar Királyi Államnyomda, XVI+886 p. Aranyozott félbőr kötés, márványozott lapélekkel. A gerince és a borítója kopott. Könyvtári- és ex libris-bélyegzővel.