15627.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.