1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Michael Gold: Zsidók ha nincs pénzük. Fordította Bólyay Zoltán. Bp., 1935, Kosmos. Kiadói egészbőr kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, S. Szőnyi Lajos ex-libris-szével, linó.