Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Fordí... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/293/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~12/Mendale-Mocher-Szfurim-A-santa-fiske-Orosz-zsido-koldusregeny-Forditotta-Benjamin-Ben-Kazari~II1538283
1538283
15711
293
2200
Books: Judaica
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Fordította Benjamin Ben Kazari. Bp., é.n., Menorah Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kis kopásokkal.
: tánczos_gábor