Gloria Victis. Az 1956-os magyar szabadságharc költői visszhangja a nagyvilágban. München, 1966, Nemzetőr. Szerk.: Tibor Tollas. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, több nyelven, jó állapotban.