15407.
293. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.