Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 152

Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.
15407.

Rufpreis:
1 000 HUF
15408.

Rufpreis:
1 600 HUF
Körner Éva: Derkovits Gyula. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé foltos papírborítóban, fekete-fehér fotókkal,
15409.

Rufpreis:
1 200 HUF
15410.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
5 db különféle művészeti katalógus, érdekes tartalommal
15411.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bényi László, B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Budapest, 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér és egy színes képpel illusztrálva.
15412.

Rufpreis:
800 HUF
Vegyes építészeti könyvtétel, 3 db:  Royal Homes Illustrated. London, h.n., Odhams Press Ltd. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér fotóval, angol nyelven. B. J. W. Hill M. A.: History and treasure of Windsor Castle. London, 1965, Pitkon Pictorials Ltd. Kiadói tűzött papírkötés, számos fotóval, angol nyelven.  Vicomte Craigavon: Illustrierte Geschichte der Beiden Kammern des Parlaments. Der Palas von Westminster. London, 1964, Pitkon Pictorials Ltd. Kiadói tűzött papírkötés, számos fotóval, német nyelven./ Three piecies of architecture books. Linen-binding, and paperbinding, in English and german language.
15413.

Rufpreis:
1 200 HUF
M. C. Escher: Grafikák és rajzok. Fordította Vajda Kornél. Bp., 1992, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15414.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Conrad Fleixmüller. Farbige Gemäldewiedergaben. Leipzig, 1959, VEB Seemann, 19 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, német nyelven./ Paperbinding, with damaged cover, in German language.
15415.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Vegyes kiállítási katalógus tétel, 15 db (Egyiptomi művészet, A magyar művészet, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Percorsi italiani - Olasz séták, Kerti Károly kiállítása, Szervatiusz Jenő, Polgár Csaba, Magyar rajz és akvarell, XV. Szabolcs-Szatmári Képzőművészek őszi tárlata, Michelangelo, Képzőművészeti gyűjtemények Veszprém megyében, Kohán György, Paulovics László, 1964 Grafikai kiállítás). Különféle kiadásban, változó állapotban.
15416.

Rufpreis:
1 200 HUF
Architektúra sorozat 4 kötete:  Kubinszky Mihály: Bohuslav Fuchs. Winkler Oszkár: Alvar Aalto. Máté Pál: Richard Neutra. Juhász László: Alexander Bodon. Bp., 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15417.

Rufpreis:
1 200 HUF
15418.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF