May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.