11115. 293. Gelaufene Fernauktion Porzellan
40 000 HUF
0 HUF
cca 1890 Fischer vagy Zsolnay hiányos teáskészlet, kézzel festett, restaurált, kopott aranyozás, jelzés nélkül, összesen:4 db / Fischer or Zsolnay deficient tea set, restored, worn gilding, unsigned
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor