Kéthelyi István (?-?): Házak virágzó fákkal. Olaj, vászon, jelzett, 40... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/293/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Kethelyi-Istvan-Hazak-viragzo-fakkal-Olaj-vaszon-jelzett-40C39750-cm~II1552488
1552488
10130
293
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Kéthelyi István (?-?): Házak virágzó fákkal. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
: vörös_iván