Kádár György (1912-2002): Csendélet gyertyával. Rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/293/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Kadar-Gyorgy-1912-2002-Csendelet-gyertyaval-Rezkarc-papir-jelzett-28C39724-cm~II1554115
1554115
10124
293
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Kádár György (1912-2002): Csendélet gyertyával. Rézkarc, papír, jelzett, 28×24 cm
: vörös_iván