Boldizsár István (1897-1984): Legelő birkák. Színezett rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/293/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Legelo-birkak-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-ke~II1552008
1552008
10033
293
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Legelő birkák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x35 cm
: vörös_iván