11216.
293. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Zeiss Ikon, Super Ikonta II 531/2 kamera Carl Zeiss Tessar 1:3,8 p: 10,5 cm objektívvel, bőr tokban Tok egyik gombja sérült. Kissé kopott. / Vintage camera in leather case. Works well.