10603.
293. Gelaufene Fernauktion
Ex libris und Kleingrafik Fachliteratur
1 200 HUF
2 db ex libris szakkönyv: Ambur: Eesti kunstipärastest eksliibristest [Az észt művész ex librisekről]. Tallinn, 1958, Eesti Riiklik Kirjastus.Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Ebergényi Tibor (1912-1987) gyűjtő, a Heves Megyei Könyvtár igazgatójának egy kivétellel kitöltetlen ex libris emlékkönyve (1970), sérült papír védőborítóval, jó állapotban.