1 200 HUF
Nagy Árpád (1894-1959): 2 db alkalmi grafika, fametszet, papír, jelzett (az egyik csak a fametszeten), az egyik számozott (2/56), különböző méretben + Németh Nándor (?-?): Ex libris, litográfia, papír, jelzett a litográfián, 11,5×9 cm