1 200 HUF
1940 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1940. évre. Bp., 1940, FÅ‘posta. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borÃtóval, kissé laza fűzéssel, szakadt elülsÅ‘ elÅ‘zéklappal, de egyébként jó állapotban.