https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 243

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1688-1838 3 db régi nyomtatvány(Der in Römische Hofen ausgekleidete Ungarische Libertiner, Oratio funebris... Alexandri a Rudna et Divék-Újfalu, rendszabás)
12800.

1688-1838 3 db régi nyomtatvány(Der in Römische Hofen ausgekleidete Ungarische Libertiner, Oratio funebris... Alexandri a Rudna et Divék-Újfalu, rendszabás)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
6
cca 1750-1850 Joseph Kollanetz (?-?): Gonzaga Szent Alajos csodája, rézmetszet, 15.5x8.5 cm./ cca 1750-1850 Joseph Kollanetz (?-?): St. Aloysius Gonzaga, copper engraving, 15.5x8.5 cm.
12801.

cca 1750-1850 Joseph Kollanetz (?-?): Gonzaga Szent Alajos csodája, rézmetszet, 15.5x8.5 cm./ cca 1750-1850 Joseph Kollanetz (?-?): St. Aloysius Gonzaga, copper engraving, 15.5x8.5 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1800 Malaga, litho kép, kis szakadásokkal, 15x20 cm
12802.

cca 1800 Malaga, litho kép, kis szakadásokkal, 15x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1800 3 db régi szentkép + imádságos könyv, összesen 4 db
12803.

cca 1800 3 db régi szentkép + imádságos könyv, összesen 4 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1802 Utasítás A Lotteria bé-szedő Uraknak részére az újj osztályos Lotteria eránt. Az 1802-ben átalakított császári lottó útmutatása, utasításai a díjbeszedők részére. 3 p. 32x20 cm.
12804.

1802 Utasítás A' Lotteria bé-szedő Uraknak részére az újj osztályos Lotteria eránt. Az 1802-ben átalakított császári lottó útmutatása, utasításai a díjbeszedők részére. 3 p. 32x20 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
1
1802 A Lotteria játéknak szükséges rendtartása A császári lottéria játék átalakításáról szóló utasítás a 12 krajcáros érme forgalomból való kivonása miatt. 5 p. 36x23 cm.
12805.

1802 "A Lotteria játéknak szükséges rendtartása" A császári lottéria játék átalakításáról szóló utasítás a 12 krajcáros érme forgalomból való kivonása miatt. 5 p. 36x23 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1810 Rendelmény a Felséges Király Parancsolatból, rendes Elintzés, és a leg szorosb Fel-vigyázás végett. Rendelkezések a császári lottó szabályainak szigorítására, illetve esetleges csalások visszaszorítására vonatkozóan. 33x21 cm.
12806.

cca 1810 "Rendelmény a' Felséges Király Parancsolatból, rendes Elintzés, és a' leg szoros'b Fel-vigyázás végett." Rendelkezések a császári lottó szabályainak szigorítására, illetve esetleges csalások visszaszorítására vonatkozóan. 33x21 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Ludwig van Beethoven 9. Szimfónia partitúra. Eulenburgs kleine Partitur-Ausgabe. Leipzig, 1824, Ernst Eulenburg. A borítója pótolt, a gerinc és a borító nincs egybekötve, a kötése sérült, a könyvtest szétvált.
12807.

Ludwig van Beethoven 9. Szimfónia partitúra. Eulenburg's kleine Partitur-Ausgabe. Leipzig, 1824, Ernst Eulenburg. A borítója pótolt, a gerinc és a borító nincs egybekötve, a kötése sérült, a könyvtest szétvált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12808.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1850-1900 Szent Julianna szentkép, színezett litográfia, 11x7 cm.
12809.

cca 1850-1900 Szent Julianna szentkép, színezett litográfia, 11x7 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1850-1900 Régi Szent Tarziciusz szentkép, Párizs, Boumard et Fils, francia nyelven, 12x8 cm./ cca 1850-1900 Antique St Tarcisius Holy Card, Paris, Boumard et Fils, in French language, 12x8 cm.
12810.

cca 1850-1900 Régi Szent Tarziciusz szentkép, Párizs, Boumard et Fils, francia nyelven, 12x8 cm./ cca 1850-1900 Antique St Tarcisius Holy Card, Paris, Boumard et Fils, in French language, 12x8 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1850 Császári nyíltparancs jövedelemadó előírásáról tárgyában 20p
12811.

1850 Császári nyíltparancs jövedelemadó előírásáról tárgyában 20p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse