Aranyozott ezüst (Ag.) nyelű francia antik kés, jelzett, gyöngyház nyé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/293/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Antik~200005/Aranyozott-ezust-Ag-nyelu-francia-antik-kes-jelzett-gyongyhaz-nyellel-h20-cm-brutto3~II1549505
1549505
11034
293
Antique
Beschreibung: Aranyozott ezüst (Ag.) nyelű francia antik kés, jelzett, gyöngyház nyéllel, h:20 cm, bruttó:32 g
: vörös_iván