Ezüst(Ag) csigamintás aranyozott nyaklánc, jelzett, 49,5 cm, nettó: 20... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/292/kategorien~Juwelen/Juwelen~200001/EzustAg-csigamintas-aranyozott-nyaklanc-jelzett-49-5-cm-netto-20-8-g~II1546191
1546191
19032
292
5500
Jewellery
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Ezüst(Ag) csigamintás aranyozott nyaklánc, jelzett, 49,5 cm, nettó: 20,8 g
: vörös_iván