Landsberg-Schäffer-Sonne: Der Brückenbau. Handbuch der Ingenieurwissen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/292/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~200002/Landsberg-Schaffer-Sonne-Der-Bruckenbau-Handbuch-der-Ingenieurwissenschaften-II-kotet-Leipzi~II1252958
1252958
15511
292
Books: Technics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Landsberg-Schäffer-Sonne: Der Brückenbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften. II. kötet. Leipzig, 1903, Wilhelm Engelmann. 371 p. A mellékletek megvannak. Kiadói kopottas, gerincén sérült félbőrkötésben.
: tánczos_gábor