Bücher: Technik

Zahl der Lose: 43

Horváth Ernő: A repülőmotor szerkezete, működése és üzemzavarai. Budapest, 1922, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Aerotechnikai Könyvtár 2. sz. Átkötött, kopottas félvászon kötésben.
15472.

Rufpreis:
4 000 HUF
Franz Anton von Marcher: Beyträge zur Eisenhütten-Kunde als ein Versuch, die Eisen-Hüttenmännischen Kunst-Regeln durch Theorie und Erfahrungen näher zu berichtigen. VI. kötet 1. rész. Klagenfurt, 1807, Keinmayer & Kümel, 16+410 p.+4 kihajtható táblával. Korabeli papírkötés, viseltes borítóval, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, egy kijáró táblával, német nyelven./ Contemporary paperbinding, the cover in poor condition, with a damaged cover, and spine, in German language.
15473.

Rufpreis:
5 000 HUF
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, II. kötet gerince sérült, az I. kötet megviselt állapotban, a gerince sérült, a hátsó borító sérült, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
15474.

Rufpreis:
5 000 HUF
15475.

Rufpreis:
3 000 HUF
15476.

Rufpreis:
1 600 HUF
Skoda 1000 MB alkatrész katalógus. Prága, 1964, Motokov. Kiadói papírkötés, cseh, angol, francia és német nyelven./ Skoda 1000 MB List of spare Parts. Praha, 1964, Motokov. Paperbinding, in Czech, English, French and German language.
15477.

Rufpreis:
1 000 HUF
Karlovitz Kristóf, Lovász Károly, Tamás György: Autórevü. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15478.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, számos fekete-fehér fotóval.
15479.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes műszaki könyvek, 2 db:  Balogh Arthur: Az autómogástan elemei. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói papírkötés.  Gyovai Ernő: Traktorgenerátorok. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
15480.

Rufpreis:
1 200 HUF
15481.

Rufpreis:
1 200 HUF
15482.

Rufpreis:
800 HUF
15483.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF